Istanbul Kotlin - Android Bootcamp (3).png
 

İstanbul Kotlin - Android Bootcamp 

Kodluyoruz Akademi, Türkiye'nin ilk Kotlin - Android Bootcamp'ini gururla sunar!

KWORKS sponsorluğunda ve Gökhan Öztürk'ün liderliğinde gerçekleşecek bu bootcamp ile,
seçeceğimiz 22 gence ücretsiz olarak yeni bir kariyerin kapısını açma fırsatı sunuyoruz! 


Bootcamp Başvuru ve İçerik Detayları

Bootcamp hangİ gün ve saatlerde gerçekleşecek?

Kodluyoruz Akademi Kotlin - Android Bootcamp, 4 Kasım 2017 -  25 Şubat 2018 tarihleri arasında, 16 hafta süreyle, Cumartesi - Pazar günleri, saat 10:00 - 13:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

 

Başvurular nasıl GERÇEKLEŞecEK?

Ücretsiz Android Bootcamp'e ön kayıt yaptırmak için başvuruları 18 Ekim Carsamba günü sonuna kadar kabul edeceğiz 

 

Etkİnlİk nerede gerçekleşecek?

Kotlin - Android Bootcamp etkinliğimiz, KWORKS'te gerçekleşecek. Adres: 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Golden Plaza, 34360 Şişli/İstanbul, Turkey

 

Bootcamp Ücretlİ Mİ?

Bootcamp'imiz tamamen ücretsizdir. Ancak sınırlı sayıda yerimiz olduğu için katılımı onaylanan adayların etkinlik sonuna kadar devamlılık göstermesine özellikle dikkat ediyoruz.

Bootcamp İÇERİĞİ nelerDİR ve EĞİTMEN KİMDİR?

Bootcamp dahilinde Kotlin ve Android 201 - 301 - 401 kurları işlenecek. Her hafta hangi konunun işlendiğine ait eğitim takvimimizi incelemek ve eğitmenimizle tanışmak için tıklayın.

Başvuru sürecİ nasıl İŞLİYOR?

Ön kayıt başvurusunu tamamlayan adaylara, 16 Ekim'den itibaren Codela.net tarafından sağlanan link üzerinden bir yazılım testi göndereceğiz. Başvuru formunda yazılan cevaplar, test sonuçları, ve sonrasında gerçekleştirdiğimiz mülakatın sonuçlarına göre Bootcamp katılımcılarını belirleyeceğiz. 

Katılımcıları NASIL SEÇECEKSİNİZ?

Önceliğimiz, yazılım sektörüne adım atmak isteyen, motivasyonu yüksek, öğrenmeye meraklı, eğitimlere devam konusunda güvendiğimiz, sosyal ve ekonomik açıdan bu fırsata ihtiyacı olan, ancak Android konusunda başlangıç seviyesinde bilgisi olan gençler olacak. Katılımcıların en az %50'sinin kadın olmasına önem veriyoruz.

bootcamp sonrası GENÇLERİ NEler Beklİyor?

Tüm katılımcılar Kodluyoruz Mezunlar Kulübü''ne kabul edilecek, ve kendileri gibi yetenekli pek çok gençle tanışma ve işe girene kadar destek alma fırsatı yakalayacak. Ayrıca, KWORKS içindeki startup'larda da iş ve staj imkanı oluşabilecek.


Eğitimin en önemli fark yaratan özelliği derslerin tamamen kodlama ve deneyim aktarımı üzerinden gitmesi. Bu hem bilgilerin kavramsal değil pratik ve iş hayatına dönük olmasını sağlıyor, hem de Gökhan Bey’in sektördeki tecrübelerini aktarımıyla bizi iş hayatında karşılaşacağımız problemlerde sergileyeceğimiz yaklaşımlar konusunda teknik ve perspektif olarak ciddi anlamda geliştiriyor. Konuların deneyim aktarımı ile pekiştirilmesi, kitaplarda ya da sıradan eğitimlerde erişilemeyecek teknik bilginin paylaşımının yarattığı katkı ve değer paha biçilemez.
— Dilek Dündar - Kodluyoruz Akademi 2017 mezunu

 

Etkinliğimiz KWORKS mekan sponsorluğunda gerçekleşmektedir.